zachmurzenie duże
28°
25°
środa
Kierowco – skontroluj bezpłatnie światła w swoim samochodzie!
28 października 2018 r. | 13:17
0
Reklama

31 października 2018 roku (środa) w godzinach 8.00 – 12.00 kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić i ustawić światła w swoich pojazdach w trzech częstochowskich Stacjach Kontroli Pojazdów: przy ulicy Sikorskiego 82/94, Al. Niepodległości 30 i ul. Hallera 1 w Częstochowie. Policjanci podczas prowadzonych w tym dniu działań kontrolno-prewencyjnych będą zwracać szczególną uwagę właśnie na oświetlenie pojazdów.

W związku z występującymi w okresie jesienno-zimowym zjawiskami atmosferycznymi znacząco ograniczającymi widoczność na drodze częstochowscy policjanci w całym kraju włączyli się w działania, których celem jest sprawdzenie jednego z najważniejszych elementów pojazdu wpływających na bezpieczeństwo - oświetlenia.

Częstochowscy policjanci zachęcają do skorzystania ze specjalnej oferty. 31 października 2018 roku (w środę) w godzinach 8.00 – 12.00 kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić i ustawić światła w swoich pojazdach w następujących miejscach:

1. Stacja Kontroli Pojazdów Ochotniczej Straży Pożarnej w Dzielnicy „Parkitka” przy ulicy Sikorskiego 82/94 w Częstochowie.
2. Stacja Kontroli Pojazdów przy Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego, ul. Hallera 1 w Częstochowie.
3. Stacja Kontroli Pojazdów przy Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym Sp. z o.o. Al. Niepodległości 30 w Częstochowie.

Tylko prawidłowe ustawienie świateł i właściwe korzystanie z nich uczyni nas widocznymi dla innych, a kierowcom pozwoli widzieć wszystko to, co dzieje się na drodze i ma wpływ na bezpieczeństwo.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *