bezchmurnie
16°
14°
poniedziałek
Oceń radnego: Agnieszka Liszczyk najgorsza!
06 sierpnia 2017 r. | 19:41
6
Reklama

992 głosy oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Starcza. Najlepsza okazała się Janina Miglus, najsłabszym była Agnieszka Liszczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Starcza. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Agnieszka Liszczyk najgorsza!”

 1. mieszkaniec pisze:

  Godzina 22:00 i informacja o wynikach z minionego tygodnia. Brawo P.Redaktorze za przewidywalność, bo zgodnie
  z regulaminem “ranking” zakończyć się powinien o godz 23:59

  0
  0
  • r pisze:

   Drogi Mieszkańcu,
   to ranking z poprzedniego tygodnia na dzień pisania tego artykułu. Ranking za ubiegłym tydzień będzie dodany w tym tygodniu.

   pzdr
   PG

   0
   0
 2. W uznaniu dla serwisu pisze:

  Radni tylko czekają do ostatniej godziny aby wzajemnie podbić sobie ranking. Może zrobiliby coś dla Gminy ….zamiast siedzieć i klikać oceny

  0
  0
 3. Piłkarz pisze:

  Agnieszka bardzo schodzi na psy ta rada ja zmieniła

  0
  0
 4. obserwator pisze:

  Ta zabawa w cotygodniową ocenę radnych jest o d… rozbić i o niczym nie świadczy.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *