zachmurzenie umiarkowane
26°
24°
czwartek
Oceń radnego: Janina Miglus najlepsza, Kazimiera Caban najgorsza!
21 stycznia 2017 r. | 18:22
1
Reklama

96 głosów oddaliście w pierwszym - historycznym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Starcza. Najlepszą radną została Janina Miglus, a najsłabszym radnym okazał się Kazimiera Caban.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Starcza. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Janina Miglus najlepsza, Kazimiera Caban najgorsza!”

  1. Piotr Grabałowski pisze:

    Moje gratulacje pani Janino

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *