zachmurzenie duże
-5°
-5°
wtorek
Oceń radnego: Janina Miglus najlepsza, Wanda Kuziorowicz najgorsza!
23 kwietnia 2017 r. | 19:14
3
Reklama

1729 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Starcza. Najlepsza okazała się Janina Miglus najsłabsza była Wanda Kuziorowicz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Starcza. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Janina Miglus najlepsza, Wanda Kuziorowicz najgorsza!”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Panie redaktorze sprawdziłam wyniki i najlepsza jest z Panią Miglus również Pani Jędrzejewska. Proszę o dokładne sprawdzanie wyników jak Pan się już tego podjął.

  0
  0
 2. mieszkaniec2 pisze:

  Haha najlepsza Pani Jędrzejewska? Prosze sprawdzic jeszcze raz bo przepasc miedzy ocenami 23 kwietnia byla ogromna. Pozdrawiam

  0
  0
 3. On.... pisze:

  Ja tylko pytam ..co te Panie ostatnio zrobiły ? Te oceny to wielki blef.. !!!! i radni z tymi zasługami stają się śmieszni…

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *