zachmurzenie duże
24°
22°
sobota
Oceń radnego: Janina Miglus najlepsza, Wójt Wiesław Szymczyk najgorszy!
02 kwietnia 2017 r. | 17:38
5
Reklama

1147 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Starcza. Najlepsza okazała się Janina Miglus, najsłabszy był Wójt Wiesław Szymczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Starcza. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Janina Miglus najlepsza, Wójt Wiesław Szymczyk najgorszy!”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Witam Panie Redaktorze . Chciałbym zasugerować by głosowanie odbywało się przez cały miesiąc a nie jak do tej pory co tydzień. Będzie szansa ocenić Radnego po całym miesiącu jego ” pracy”. Przez okres jednego tygodnia z reguły nie można obiektywnie ocenić działania Radnych a tylko sympatię bądź antypatię do poszczególnych osób.

  0
  0
 2. wyborca pisze:

  Czym zasłużyła się pani Janina ???????????
  Czy tym, że wstrzymała się od głosu gdy Rada podjęła uchwałę o poparciu protestów
  mieszkańców ??????
  Jest bardzo inteligentna, nie wie kto w końcu wygra, więc żeby się nikomu nie narazić
  woli się wstrzymać !!!! Jest vice Przewodniczącą powinna w końcu coś zrobić w tej sprawie.

  0
  0
 3. obserwator pisze:

  Coraz bardziej widać, że ludzie mają dość wójta i jego dyskusyjnej polityki.

  0
  0
 4. mieszkaniec Gminy pisze:

  Wójt i Rada Gminy powinni być dla ludzi – mieszkańców i w razie potrzeby pomóc lub chociaż podjąć jakiekolwiek próby, aby żyło się nam lepiej.

  0
  0
 5. mieszkaniec Gminy pisze:

  Wójt nie jest dla mieszkańców Gminy, nawet nie chce wysłuchać co się mówi w danej sprawie. Najlepiej byłoby, gdybyśmy się zgadzali z jego postępowaniem.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *