bezchmurnie
22°
21°
piątek
Oceń radnego: Wójt Wiesław Szymczyk najgorszy!
17 września 2017 r. | 15:31
3
Reklama

638 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Starcza. Najlepsza okazała się Janina Miglus, najsłabszym był Wójt Wiesław Szymczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Starcza. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Wiesław Szymczyk najgorszy!”

 1. On pisze:

  Czy ta najlepsza radna wykazała się czymś w tym tygodniu? Proszę o przykład…a później głosujcie. Niech 5 będzie potwierdzona czynami ..a nie rodzinną solidarnością …ona nic nie wnosi dla gminy…..tylko żenadę..

  0
  0
  • Piłkarz pisze:

   Żenadę to przedstawił wójt z Agnieszką Liszczyk na spotkaniu z mieszkańcami w szkole podstawowej w wiadomej sprawie….oni o niczym nie wiedzieli. Janina przynajmniej prowadziła merytoryczną dyskusję

   0
   0
 2. wyborca pisze:

  Panie Wójcie, za rok wybory !!!! niech Pan się postara i zrobi coś dla naszego bezpieczeństwa.
  Na Własny mamy już Ofiarę tragedii. Ul. Spokojną w Rudniku Małym obiecuje już Pan 3 kadencje.
  Przecież ulice Stawowa, Zielona, Spokojna i cała Własna – to drogi gminne !!!
  To Pan odpowiada za oznakowanie i sytuację na tych drogach !!!
  Ja wiem, że Pan wygra następne wybory , bo ma Pan MAGICZNĄ MOC zjednania sobie wyborców,
  więc dlaczego ta MOC nie pomoże Panu dogadać się z właścicielami gruntów w Rudniku Małym???? ILE DRÓG i ULIC na gruntach rolnych UTWORZYŁ PAN w ŁYŚCU ?????
  Niech Pan coś zrobi, by nas wyborców nie nazywano GŁUPCAMI !!!!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *