pochmurnie
15°
13°
niedziela
Problem z dachem w ośrodku zdrowia
22 stycznia 2019 r. | 12:00
1
Reklama

Radna Maryla Wawrzyńczak podczas ostatniej sesji Rady Gminy Starcza poruszyła temat ośrodka zdrowia. Według radnego w ośrodku "wali się" sufit i nie można pracować. Sprawa jest o tyle poważna, że ośrodek nie może przez to funkcjonować zgodnie z planem, a pielęgniarki nie mogą szczepić dzieci.

Dyskusja na sesji była bardzo burzliwa, a Wójt Wiesław Szymczyk obiecał, że sprawę potraktuje priorytetowo i dach będzie naprawiony. A jak znajdą się pieniądze, to w przyszłości dach zostanie wymieniony na nowy.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Problem z dachem w ośrodku zdrowia”

  1. z boku pisze:

    Tylko, że zamieszczone zdjęcie nie przedstawia ośrodka zdrowia, panie Gąsiorski.

    6
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *