zachmurzenie duże
11°
wtorek
Radny Sirek martwił się o nieodśnieżone chodniki
08 marca 2019 r. | 10:33
9
Reklama

Całe szczęście, że zima już za nami. Przynajmniej mam taką nadzieję. Radny Zbigniew Sirek martwił się o odśnieżanie chodników na terenie gminy. Napisał w tej sprawie interpelację, którą możecie zobaczyć poniżej.

Pamiętajcie, przyjdzie zima, odśnieżajcie chodniki.

PAWEŁ GĄSIORSKI9 odpowiedzi na “Radny Sirek martwił się o nieodśnieżone chodniki”

 1. obserwator pisze:

  Co by nie mówić, radny ma rację. Chodniki w większości były nieodśnieżone.

  44
  5
 2. Mieszkaniec pisze:

  Fajnie że Radny Sirek podpowiada Wójtowi rozwiązanie, Wójt pewno nawet nie wiedział, że może ubiegać się o środki z Powiatu na ten cel

  40
  3
 3. uff pisze:

  Szkoda,ze na wiosnę poruszono temat chodnika,ale to typowe chodniki na lato,bo zimą niestety nie nadają
  się do użytku.

  22
  8
  • Mieszkaniec pisze:

   Cieszmy się że nowi Radni maja ikrę bo na Starych nie mogliśmy liczyć lepiej późno niż wcale ważne aby na przyszłość temat rozwiązać

   37
   4
 4. furry pisze:

  rozumiem że skoro Redaktor stwierdził autorytatywnie że zima za nami to i problem chodników z brakiem możliwości korzystania zimą również za nami, ,,geniuszu medialny,, ten apel z odśnieżaniem i usuwaniem śniegu to pod adres urzędu a nie do mieszkańców którzy tam gdzie mają odśnieżać robią to sumiennie. Nie przypominam sobie że w zamian za ,,cud postępu cywilizacyjnego,, pt chodnik mieszkańcy podjęli zobowiązanie że będą odwalać robotę za urząd odpowiedzialny za utrzymanie tegoż chodnika. Wg Redaktora składowanie śniegu na chodniku i ludzie poruszający się po ulicy to powód do ironizowania z interpelacji radnego. Ciekawe ,,ZŁOTOUSTY,, co będziesz pisał jak zimową szarówką pieszy straci życie pod kołami, już raz w Własnej zlekceważono słabo oznakowane skrzyżowanie i młody człowiek stracił życie , a póki co jedyna metoda urzędu radzenia sobie z tym problemem to czekanie na odwilż , brawo DZBANY

  22
  2
 5. maxymus1 pisze:

  Niech sie sam pierun chyci za łopata a nie Wójtowi każe, pierun jeden, a co to piaskarka z powiatu chce wezwać ?

  2
  19
 6. Bicz Boży pisze:

  No bo Wójt to jest taka “Sierotka” Otoczył się miernotami spod znaku swoich i tak sobie trwają do emeryturki na ciepłych posadkach. Zastanówcie się ile kasy można by wyciągnąć z rozmaitych dotacji na różne cele.Do tego jednak potrzeba ludzi z jajami , takich co im się chce, co im zależy, i takich którzy wiedzą jak to zrobić, korzystając z doświadczeń innych. Spytajcie Wójta kiedy ostatnio był (On lub ktoś z jego ludzi) na jakimś spotkaniu np; z innymi Wójtami…Na jakimś zlocie, sympozjum, szkoleniu. Chyba ostatnio na gminnym festynie.

  6
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *