zachmurzenie duże
-1°
-2°
piątek
Rusza nabór na solary i fotowoltaikę
01 kwietnia 2017 r. | 20:06
0
Reklama

Od 3 do 5 kwietnia będzie trwać nabór deklaracji w sprawie odnawialne źródła energii dla mieszkańców w gminie Starcza. Przeprowadzenie weryfikacji technicznej na terenie zgłoszonych posesji potrwa do 14 kwietnia, a od 18 kwietnia do 21 kwietnia przeprowadzony zostanie nabór umów o przystąpieniu do projektu.

W pierwszej kolejności przyjmowane będą umowy od osób, które wyraziły chęć udziału w projekcie i złożyły ankietę. Warunkiem zakwalifikowania do projektu będzie złożenie Deklaracji udziału, pozytywna ocena techniczna podczas wizji lokalnej oraz podpisana umowa o przystąpieniu do projektu. Przy tworzeniu listy zainteresowanych właścicieli budynków będzie decydować kolejność podpisania i złożenia umowy o przystąpieniu do projektu. Pozostałe umowy zostaną zakwalifikowane na listę rezerwową. Planowane dofinansowanie wyniesie do 85 proc. (wg poniższej tabeli).

Szczegółowych informacji dotyczących projektu i naboru umów uzyskać można: w Urzędzie Gminy Starcza (tel. 34 3140 334 wew. 24) oraz telefonicznie w Śląskim Centrum Energetyki Sp. z o.o. pod numerem telefonu: 792 180 120.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *