zachmurzenie umiarkowane
-3°
-3°
sobota
Ruszyły konsultacje w sprawie rocznego programu współpracy Gminy Starcza z organizacjami pozarządowymi
26 października 2020 r. | 15:38
0
Reklama

Do 6 listopada potrwają w gminie konsultację projektu uchwały w sprawie przyjęcia "Rocznego programu współpracy Gminy Starcza z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2021".

Konsultacje odbywają się poprzez złożenie opinii i uwag w sprawie rocznego programu.

Opinie i uwagi można składać w formie elektronicznej na adres ug.starcza@wp.pl, pocztą tradycyjną na adres Urzędu Gminy Starcza oraz osobiście - poprzez złożenie pisma w sekretariacie Urzędu.

Projekt uchwały oraz roczny program współpracy Gminy Starcza z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2021 znajdują się TUTAJ.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *