zachmurzenie duże
21°
19°
czwartek
fot. GZOZ Woźniki
Szczepienia przeciw COVID-19: Gmina Starcza druga w powiecie!
04 sierpnia 2021 r. | 11:02
0
Reklama

Ministerstwo Zdrowia podało specjalne statystyki odnośnie liczby osób zaszczepionych w poszczególnych powiatach i gminach. Jak to wygląda w gminie Starcza? Gmina Starcza jest na drugim miejscu w powiecie częstochowskim. Na 2853 mieszkańców przynajmniej jedną dawną zaszczepionych jest 1446 osób.

W pełni zaszczepione są łącznie 1402 osoby, co oznacza, że 49,10 proc. wszystkich mieszkańców gminy Starcza jest już zaszczepionych przeciw COVID-19.

Najlepiej sytuacja wygląda w Kamienicy Polskiej, gdzie zaszczepionych jest 50 proc. wszystkich mieszkańców. Najgorzej sytuacja w naszym powiecie wygląda w gminie Przyrów, w której do dziś zaszczepiono 37,50 proc. mieszkańców.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *