zachmurzenie duże
środa
Szkolenie dla przedsiębiorców z gminy Starcza
01 sierpnia 2018 r. | 09:28
0
Reklama

We wtorek 7 sierpnia w sali posiedzeń Urzędu Gminy w Starczy odbędzie się szkolenie dla organizacji, przedsiębiorców i instytucji "JAK POZYSKAĆ FUNDUSZE UNIJNE". Mam nadzieję, że w szkoleniu wezmą udział włodarze gminy, bo taka wiedza na pewno przyda im się.

Szkolenie jest organizowane przez firmę Kreatus sp. z o.o. z Bielska-Białej 11 Listopada 60-62 działającą na zlecenie firmy "EU-CONSULT" Sp. z o.o. z Gdańska w ramach projektu pt. „Organizacja i przeprowadzenie usług animacyjnych na rzecz potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 na terenie subregionu południowego i północnego województwa śląskiego”.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Szkolenie jest finansowane ze środków Unii Europejskiej, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

W ramach części warsztatowej firma przeprowadzająca szkolenie przygotuje analizę potrzeb Państwa organizacji/firmy i opis możliwego przyszłego projektu. Bezpośrednio po szkoleniu odbędą się indywidualne konsultacje z zainteresowanymi podmiotami.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *