zachmurzenie duże
21°
19°
czwartek
W sobotę trening wojskowy 13. Śląskiej Brygady Obrony Terytorialnej – zapraszamy chętnych
27 października 2023 r. | 10:56
0
Reklama

W sobotę, 28 października w Częstochowie odbędzie się bezpłatne szkolenie wojskowe pod hasłem "Trenuj z wojskiem – sam i w grupie".

Celem kampanii „Trenuj z – sam i w grupie” jest zdobycie podstawowych umiejętności obronnych i wojskowych oraz promocja Wojska Polskiego i służby wojskowej. Głównym sposobem jej realizacji jest organizacja zajęć o charakterze obronnym i okołowojskowym.

Pod okiem instruktorów z 13. Śląskiej Brygady Obrony Terytorialnej nauczysz się posługiwać się bronią, zakładać maskę, pokażemy podstawy przetrwania (SERE) oraz techniki walki w bliskim kontakcie, będzie można także rzucić granatem. Powiemy jak się bronić i gdzie schronić w razie ataku, ostrzału, czy kryzysu. A to wszystko w profesjonalny sposób i w bardzo przystępnej formie.

Do udziału zapraszamy ochotników indywidualnych, ale przede wszystkim grupy. Mogą to być dowolne środowiska – urzędy, stowarzyszenia, związki, zakłady pracy, firmy, kluby, itd.

Szkolenie odbędzie się przy ul. Artyleryjskiej 1.

Obowiązuje prosty sposób zgłoszenia poprzez e-mail (w treści imię i nazwisko, wiek, adres e-mail i numer telefonu). Grupy może zgłaszać ich lider/opiekun. Zgłoszenia przyjmowane są do godz.13.00 dnia poprzedzającego szkolenie. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Limit wieku uczestnictwa – od 15 do 65 lat. Nieletni za zgodą rodzica/opiekuna. Szkolenie jest bezpłatne. Zapewniamy ubezpieczenie i wyżywienie. Do zgłoszeń mogą przystąpić wyłącznie osoby posiadające obywatelstwo polskie, bez poważnych problemów zdrowotnych.

Informacje dodatkowe: 261 123 703 lub 604-833-667 (w godz. 07.00-15.00) lub e-mail - 13sbot.sekretariat@ron.mil.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *