bezchmurnie
17°
12°
środa
fot. Magazyn Square
Wybory 2018: W Starczy nic się nie zmieni
17 sierpnia 2018 r. | 09:59
4
Reklama

Za blisko dwa miesiące w całym kraju odbędą się wybory samorządowe. 21 października będziemy wybierać nowego Wójta, radnych gminnych, radnych powiatowych i wojewódzkich. Patrząc na zapał kandydatów na Wójta i radnych, w gminie Starcza będzie po staremu. Wójt Wiesław Szymczyk nie ma konkurencji, a tak naprawdę wystarczy wystartować, by go pokonać. Podobnie z większością radnych, ale bardzo niskie diety odstraszają ludzi, którzy nie chcą upubliczniać swoich oświadczeń majątkowych.

W Starczy nic się nie zmieni.

Jeżeli zamierzacie iść na wybory, to zachęcam Was do polubienia naszego wydarzenia na facebooku - TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Wybory 2018: W Starczy nic się nie zmieni”

 1. awix pisze:

  to Pan Szymczyk będzie startował na wójta ?!,przecież publicznie oznajmił na spotkaniu z mieszkańcami w szkole w czasie protestu przeciw ,,fabryce nawozów,, że to jego ostatnia kadencja,gdzie słowo i honor ?czyżby potwierdzenie że,,łatwiej świnie oderwać od koryta niż polskiego polityka,,co do radnych to myślę że nie docenia Pan Gąsiorowski mieszkańców Naszej gminy i pojawią się kandydaci którzy w nosie mają diety a są zainteresowani dobrem i bezpieczeństwem gminy i nadzorowaniem pracy wójta i urzędników ,tacy którzy potrafią dopilnować interesów mieszkańców a nie przyklepywać wszystko co im wójt rzuci pod nos i podpisywać bez zrozumienia a przede wszystkim niezależni służbowo i materialnie od urzędu gminy.Więcej wiary w ludzi i rozsądek ,mieszkańcy Naszej gminy potrafią się zmobilizować i myśleć

  32
  12
 2. obserwator pisze:

  A czy to raz wójt coś oznajmił, że zrobi a potem nie zrobił?

  27
  5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *