bezchmurnie
22°
21°
piątek
fot. cz-pilka.pl
Marian Krzyczmanik złożył rezygnację. Chce zostać Wójtem?
30 maja 2018 r. | 09:09
7
Reklama

Marian Krzyczmanik - dyrektor Szkoły Podstawowej im. J. Lompy w Starczy złożył rezygnację. Wójt rezygnację przyjął i rozpisał nowy konkurs na Dyrektora Szkoły Podstawowej im. J. Lompy w Starczy. Nieoficjalnie dowiedziałem się, że rezygnacja Krzyczmanika może być związana z planowanym wystartowaniem przez niego w najbliższych wyborach samorządowych na Wójta Gminy Starcza.

Poniżej znajdziecie zarządzenie Wójta w sprawie konkursu.

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Marian Krzyczmanik złożył rezygnację. Chce zostać Wójtem?”

 1. nicnieznaczącynick pisze:

  Szkoda chłopa!
  Jako dyrektor SP w Starczy i działacz sportowy był osobą powszechnie lubianą i szanowaną. Idąc w politykę chcąc nie chcąc musi się zeszmacić i ubabrać w tym bagnie. Wielu tak skończyło. Mam nadzieję że pan Krzyczmanik dobrze przemyśli decyzję o kandydowaniu na urząd wójta. Na pewno wygrałby w cuglach ale potem….wszystkim nie dogodzi. Cokolwiek zrobi życzę mu sukcesów.

  18
  1
 2. awix pisze:

  dlaczego zaraz ubierać to w politykę,jest jak wspomniałeś człowiekiem o dużym zaufaniu społeczeństwa,jeśli okaże się dobrym gospodarzem dla mieszkańców a nie jak dotychczas że żyją dwa ”obozy ” urząd przyspawany do koryta i mieszkańcy którzy muszą się upominać o pilnowanie ich interesów i bezpieczeństwa to bardzo chętnie oddałbym swój głos na niego nie patrząc na przynależność polityczną, mieszkańcy gminy potrzebują dobrego gospodarza a nie polityka

  16
  2
 3. the pisze:

  hahahhaha

  Celowo jest napisane nieoficjalnie bo to wymysł pseudo redaktora.

  Pan Marian już spokojnie może iść na emeryturę więc dlatego pewnie zrezygnował

  17
  2
 4. komentator pisze:

  Przydałby się dobry kandydat. Tylko czemu znowu nauczyciel?

  15
  2
 5. Jacek Kowal pisze:

  jak wystartuje to wygra w cuglach

  9
  9

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *