zachmurzenie duże
środa
Miejsce Obsługi Podróżnych na A1 w Starczy
30 sierpnia 2019 r. | 09:38
0
Reklama

Przez gminę Starcza przebiega autostrada A1. Na terenach blisko Łyśca przy autostradzie powstały dwa Miejsca Obsługi Podróżnych Starcza Wschód i Starcza Zachód, na których można skorzystać z toalety, natrysku, parkingu oraz chwilę odpocząć.

To też doskonałe miejsce na promocję gminy wśród podróżujących autostradą. Według Wójta Wiesława Szymczyka, gmina w najbliższym czasie wystąpi do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad z zapytaniem o możliwości postawienia tablicy informacyjnej - mapy na terenach MOP-ów w Starczy. Tego rodzaju "informacje", które być może w przyszłości znajdą się na terenie miejsc obsługi podróżnych, z pewnością będą mogły zachęcić kierowców do odwiedzenia gminy Starcza. Podobnie jest na niektórych parkingach w Niemczech.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *