zachmurzenie duże
-5°
-5°
wtorek
Mieszkaniec Starczy miał podróbki o wartości 3,5 mln zł!
28 października 2017 r. | 12:14
1
Reklama

Częstochowscy policjanci po raz kolejny zabezpieczyli odzież, obuwie oraz wyroby galanteryjne i perfumy sygnowane znakami towarowymi znanych marek. Wstępne ustalenia wskazują, że to podróbki. Wartość oryginalnych produktów osiągnęłaby wartość około 3,5 mln złotych. Za wprowadzanie do obrotu podrobionych towarów grozi kara grzywny, ograniczenia wolności, a nawet 2 lat więzienia.

Kilka dni temu częstochowscy policjanci z wydziału kryminalnego, wspólnie ze śledczymi zwalczającymi przestępstwa gospodarcze ustalili, że jeden z mieszkańców gminy Starcza oferuje do sprzedaży towar z podrobionymi znakami towarowymi znanych światowych firm. We wtorek stróże prawa wkroczyli na posesję 41-latka. W trakcie kontroli jego domu i pomieszczeń garażowych mundurowi natrafili na blisko 9 tys. sztuk nowej markowej odzieży, obuwie, torebki, paski oraz perfumy. Wstępna analiza wykazała, że zabezpieczony towar to podróbki. Wartość rynkowa oryginałów osiągnęłaby kwotę ok. 3,5 mln zł. Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie prowadzą w tej sprawie postępowanie.

Za wprowadzanie do sprzedaży podróbek grozi kara grzywny, ograniczenia wolności, a nawet dwuletni pobyt w więzieniu. /KMP w Częstochowie/Jedna odpowiedź do “Mieszkaniec Starczy miał podróbki o wartości 3,5 mln zł!”

  1. Rj pisze:

    Czy redaktor sprawdził i ręczy, że chodzi o mieszkańca Starczy (jak w tytule), czy jak w większości przypadków powiela bzdury?

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *