zachmurzenie duże
wtorek
Mobilny Punkt Informacyjny w Starczy
31 października 2017 r. | 10:49
1
Reklama

Wójt Wiesław Szymczyk oraz Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Częstochowie zapraszają do skorzystania z Mobilnego Punktu Informacyjnego. Mobilny Punkt będzie dostępny w siedzibie Urzędu Gminy Starcza, ul. Gminna 4, w dniu 8 listopada 2017 r. (środa), w godzinach 9.00-12.00.

Mobilne Punkty Informacyjne to dyżury pracowników Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w wybranych miejscowościach regionu. Dyżury obejmują bezpłatne konsultacje na temat możliwości pozyskania dotacji z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej 2014-2020.Jedna odpowiedź do “Mobilny Punkt Informacyjny w Starczy”

  1. awix pisze:

    ale na co te dotacje i dla kogo ?

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *