bezchmurnie
20°
18°
wtorek
Można składać wnioski o finansowe wsparcie w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na 2023 r.
17 sierpnia 2022 r. | 11:37
0
Reklama

Wojewoda śląski zaprasza gminy i powiaty z województwa śląskiego do składania wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na 2023 r.

Przepisy zakładają, że wartość dofinansowania pojedynczego projektu będzie mogła wynieść maksymalnie 30 mln zł. Wysokość dofinansowania ze środków Funduszu do poszczególnych zadań zostanie ustalona zgodnie z przepisami ustawy o Rządowym Funduszu Rozwoju Dróg. Zadania mogą mieć również charakter wieloletni (trwające dłużej niż 12 miesięcy).

Wnioski można składać do 29 sierpnia 2022 r. /ŚlUW/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *