zachmurzenie małe
14°
12°
środa
Nic nie robić…nie mieć zmartwień
15 października 2018 r. | 11:04
1
Reklama

Regionalna Izba Obrachunkowa w Katowicach wydała pozytywną opinię, ale z uwagą na temat przedłożonej przez Wójta Wiesława Szymczyka informacji o przebiegu budżetu za I półrocze 2018 roku. RIO zauważyła, że gmina nie osiągnęła żądnych dochodów ze sprzedaży majątku, zaledwie w 10,6 proc. wykonano plan wydatków majątkowych oraz gmina błędnie wykazała informacje opisowe.

To tylko potwierdza, że w gminie Starcza praktycznie nic się nie dzieje, oprócz codziennej, monotonnej pracy.

Poniżej uchwała RIO w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Nic nie robić…nie mieć zmartwień”

  1. Mieszkanka pisze:

    Nic nowego- na emeryturę drogie Panie!!!

    10
    7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *