zachmurzenie umiarkowane
26°
24°
czwartek
Wiesław Szymczyk
Nic nie robić…cały dzień
07 marca 2018 r. | 09:25
6
Reklama

Urząd Gminy Starcza opublikował sprawozdanie Wójta Gminy Starcza z realizacji programu współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Sprawozdanie jest dość krótkie, co wskazuje na to, że Wójt tak naprawdę siedzi w budynku urzędu gminy i praktycznie nic nie robi. Jak układa się współpraca z organizacjami, poza przekazaniem środków z gminy na ich działalność? NIJAK.

Treść sprawozdania znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Nic nie robić…cały dzień”

 1. Rafał Walentek pisze:

  Szanowny Panie redaktorze. Nie zgadzam się Panem, że NIJAK . Po pierwsze na podstawie tych danych nie można napisać że NIJAK i wójt siedzi nic nie robi, a dlaczego , dlatego, że najpierw trzeba sprawdzić czy gmina ogłaszała otwarty konkurs ofert art 13 ustawy a artykuł 12 ustawy mówi, że to organizacje pozarządowe same zgłaszają z własnej inicjatywy ofertę realizacji zadań publicznych. I wtedy rusza cała procedura sprawdzająca celowość realizacji określonego zadania publicznego. Czy na terenie gminy jest aż tyle organizacji pozarządowych, że można podpisywać umowy na każdy tydzień lub miesiąc z taką organizacją, wątpię.
  Pozdrawiam

  0
  4
  • obserwator pisze:

   Przydałaby się znajomość interpunkcji. A co chciał tym wpisem p. Walentek powiedzieć – nie wiadomo.
   Pozostałe wpisy podobnie. Jakieś bzdury, że wpisy nie podpisane imieniem i nazwiskiem. Odpowiem. Bo taka jest formuła takich forum. I stąd wynika pewna ich atrakcyjność, że wpisy są anonimowe.

   5
   0
 2. Rafał Walentek pisze:

  Już odpowiadam obserwatorowi. Pisząc na kolanie w telefonie niekiedy system sam coś tam uzupełnia. Ale i pewnie błędy sam też na szybko robię. Wiem, że jak tylko coś jest nie pomyśli to już się wypisuje w/g obserwatora bzdury. Co chciałem powiedzieć a to że najpierw trzeba sprawdzić wszystkie dane itd a dopiero później pisać, artykuł i tyle. Oczywiście jak dla kogoś jest atrakcją wypisywanie czegokolwiek i podpisywanie się nickiem a nie z imienia i nazwiska to według mnie jest to banie się ludzi. Ja jakoś nie mam z tym problemu.

  0
  4
 3. on pisze:

  Jak na sprawozdanie z całego roku współpracy z organizacjami pozarządowymi (liczba mnoga) to cieniutko, słabiutko, mizerniutko…….

  4
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *