zachmurzenie duże
22°
20°
czwartek
Nikt nie wziął udziału w konsultacjach społecznych w gminie Starcza
28 maja 2021 r. | 10:40
0
Reklama

25 maja 2021 roku na terenie gminy Starcza odbyły się konsultacje społeczne projektu uchwały w sprawie wyznaczenia linii komunikacyjnej publicznego transportu zbiorowego, dla której organizatorem jest Gmina Starcza, na linii komunikacyjnej: Łysiec – Starcza przez Klepaczkę. Mimo komunikatów o konsultacjach, żaden z mieszkańców nie wziął w nich udziału.

Mieszkańcy byli zgodni, że przedstawiony projekt uchwały w sprawie wyznaczenia linii komunikacyjnej publicznego transportu zbiorowego, dla której organizatorem jest Gmina Starcza, jest zgodny z ich oczekiwaniami.

Szczegóły znajdują się w protokole z konsultacji - TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *