zachmurzenie duże
11°
wtorek
Niszczą plakaty wyborcze kandydata Wójta i innych kandydatów
17 października 2018 r. | 11:06
4
Reklama

Znacie moje zdanie na temat rządzących gminą. Ale trwa kampania wyborcza i trzeba uszanować wszystkie strony. Mogę wyrażać opinię w sieci czy na sesji, ale kiedy dochodzi do aktów wandalizmu, należy reagować. Zgłaszacie mi, że w Starczy niszczone są plakaty wyborcze. Głównie kandydatów z SLD i PSL, ale także, plakaty wyborcze kandydata na Wójta Wiesława Szymczyka.

Rozumiem, że trzeba wygrać za wszelką cenę, ale szanujcie te materiały. Nie ważne, czy to partia, którą lubicie czy nie, niszczenie materiałów wyborczych to wykroczenie podlegające karze do 5000 zł.

Taka mała dygresja.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Niszczą plakaty wyborcze kandydata Wójta i innych kandydatów”

 1. BABEL pisze:

  nie zgadzam się z stwierdzeniem że,,trzeba wygrać za wszelką cenę,,taka mała dygresja Panie Redaktorze przejeżdżałem dziś przez teren gminy 2 razy część banerów jest faktycznie uszkodzona celowo a część po prostu licho była zamocowana ,również nie zgadzam się z niszczeniem cudzych ogłoszeń ,jedyne co mogę przyznać wandalom że byli bardzo ,,demokratyczni,, bo zniszczone są banery nie tylko tych opcji o których wspomniał redaktor ale dosłownie z każdej frakcji,bardziej bym stawiał na młodzież która znalazła nową formę ,,rozrywki,,

  13
  2
 2. Pablo pisze:

  Trzeba jednak pamiętać, że po pierwsze wójt nie zgodził się na wieszanie plakatów na obiektach gminnych. A gdy w siłę zaczeła rosnąc kontrkandydatka zaczął sam agresywnie się promować. Do tego bardzo interesujący jest fakt, że plakaty wójta wiszą na słupach energetycznych, których własnością jest Tauron. Warto zadać pytanie panu Wójtowi czy otrzymał zgodę od własicieli i wniósł stosowną opłatę. A jeśli tak to czy z pieniędzy służbowych, czy też gminnych.

  19
  9
 3. Ciekawska pisze:

  Ciekawe jest tez ze Wóijt w godzinach pracy rozdaje ulotki – czy to jest etyczne?

  15
  13
 4. Mieszkanka pisze:

  Rozdaje ulotki czy znowu stawia żulom spod sklepów wódkę i piwo, zeby glosowali…?

  5
  5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *