bezchmurnie
22°
21°
piątek
Nowe miejsca pracy w Starczy?
28 września 2017 r. | 10:14
2
Reklama

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie posiada fundusze na stworzenie nowych miejsc pracy na terenie powiatu częstochowskiego. Szczególnie ważne może być to dla Mieszkańców Starczy. Wystarczy, że zainteresowany pracodawca złoży wniosek na refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego w ramach projektu  "Aktywizacja osób bezrobotnych w wieku 30+" zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Częstochowie (III) z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020.

Pomożemy w pozyskaniu odpowiednich pracowników z poniższych grup:

 • osoby powyżej 50 roku życia;
 • osoby z niepełnosprawnościami;
 • osoby długotrwale bezrobotne;
 • osoby o niskich kwalifikacjach.

Szczegółowe informacje można uzyskać osobiście w Powiatowym Urzędzie Pracy w Częstochowie (pokój nr 10), telefonicznie pod numerem 34 37 06 156.2 odpowiedzi na “Nowe miejsca pracy w Starczy?”

 1. Pomidor pisze:

  Ile tacy pracownicy zarabiają?

  0
  0
 2. Marian pisze:

  Wystarczy poczytać na całym ternie powiatu częstochowskiego jest to i projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014- 2020, Oś Priorytetowa VII, Działanie 7.2.

  Czyli nie mogą dać mniej jak najniższa krajowa – określa to projekt.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *