zachmurzenie duże
24°
22°
sobota
Nowoczesna Komisja Budżetu
24 lutego 2017 r. | 17:02
6
Reklama

Kilka dni temu w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Starcza pojawił się protokół z posiedzenia Komisja Budżetu Rady Gminy Starcza. Mamy 2017 rok, erę komputerów, smartfonów i e-administracji. No cóż, tak też można archiwizować protokoły.

Zobaczcie sami.

PAWEŁ GĄSIORSKI

BIP UG Starcza

 6 odpowiedzi na “Nowoczesna Komisja Budżetu”

 1. Piłkarz pisze:

  hehe

  1
  0
 2. Zzy pisze:

  “protokół z posiedzenie Komisja Rewizyjnej”… Mamy 2017 rok, erę komputerów, smartfonów i e-administracji ale po polsku to my pisać nie umiemy.. Pomijając już fakt, że nie jest to protokół z posiedzenia Komisji Rewizyjnej… Brawo redaktor!! Takich ludzi nam trzeba!!

  1
  0
 3. Pilkarz pisze:

  Oprócz wartości merytorycznej tego niusa, widać również spory warsztat autora zdjęcia do tego artykułu 🙂 Zastanawiam się tylko czym zostało zrobione… mikrofalówką?

  1
  0
 4. r pisze:

  Racja, to mój błąd. To protokół z komisji budżetu. Poprawione.

  Pzdr
  PG

  1
  0
 5. V pisze:

  Protokół, który zawiera wszystkie informacje jakie powinien mieć….krótko, zwięźle i na temat….a czym i na czym jest napisany….nie ma większego znaczenia…..poza tym to marna kopia ,najwidoczniej zrobiona na najwyżej klasy sprzęcie…..

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *