zachmurzenie duże
środa
Oceń radnego: Ewa Jędrzejewska najlepsza, Beata Wawrzków najgorsza!
14 maja 2017 r. | 19:28
1
Reklama

1179 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Starcza. Najlepsza okazała się Ewa Jędrzejewskanajsłabsza była Beata Wawrzków.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Starcza. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Ewa Jędrzejewska najlepsza, Beata Wawrzków najgorsza!”

  1. Lolek pisze:

    Brawo panie Wójcie w ostatnim głosowaniu. Wszystkich radnych na dół a pan do góry. A przepraszam z ostatniej pozycji panią wyciągłeś w ciągu 15 min taką samom ilością głosów jak Ty.Tylko jak tu jutro pracować jak takie emocje do północy.

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *