zachmurzenie małe
wtorek
Oceń radnego: Henryk Żak najlepszy
13 czerwca 2021 r. | 12:09
1
Reklama

638 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Starcza. Najlepszy okazał się Henryk Żak, najsłabszy był Zdzisław Kamiński.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania . Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Starcza . Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Henryk Żak najlepszy”

  1. fury pisze:

    co się dziwisz ,pewne jest tylko to że co tydzień najgorsi są Kamiński lub Sirek , liczba głosów zawsze podobna ok 630 , to jest zwykła manipulacja podejrzewam że prosta do udowodnienia tylko każdy ma to gó…o gdzieś , CI dwaj nie liżą wójtowi tyłka więc za naszą kasę (promocja gminy w multimediach i ogłoszenia z życzeniami) zawsze w rankingach muszą zwyciężać posłuszne wójciowi miernoty ,ot i cała bajka , zakład że jak redaktorek doczyta się tego komentarza to go usunie

    15
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.