bezchmurnie
22°
21°
piątek
Oceń radnego: Jaksik-Szyja najlepsza!
10 marca 2019 r. | 12:03
1
Reklama

474 głosy oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Starcza. Najlepsza okazała się Sylwia Jaksik-Szyja, najsłabszym był Zdzisław Kamiński.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Starcza. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Jaksik-Szyja najlepsza!”

  1. obserwator pisze:

    Jakoś się dziwnie ostatnio składa na tym portalu, że radni, którzy się wychylą, zgłaszając problem albo okazując dociekliwość, są najgorsi w ankiecie w następnych tygodniach. Poplecznicy wójta działają? Nie wyłączając Gąsiorskiego?

    17
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *