pochmurnie
25°
20°
poniedziałek
Oceń radnego: Janina Miglus najlepsza!
26 kwietnia 2020 r. | 11:13
1
Reklama

218 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Starcza. Najlepsza okazała się Janina Miglus, najsłabsza była Agnieszka Liszczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Starcza. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Janina Miglus najlepsza!”

  1. Pan Wiesio pisze:

    Niedługo otwierają boiska, ludzie wyjdą z domów głodni rozrywki, a na boisku do koszykówki za przedszkolem wciąż nie ma koszy! Wstyd!

    8
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.