bezchmurnie
13°
piątek
Oceń radnego: Janina Miglus najlepsza!
24 grudnia 2017 r. | 18:41
11
Reklama

320 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Starcza. najlepszym okazała się Janina Miglus, najsłabszym był Henryk Żak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Starcza. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.11 odpowiedzi na “Oceń radnego: Janina Miglus najlepsza!”

 1. XXX pisze:

  A pani Janeczka za jakie dokonania króluje przez całą kadencję???

  1
  0
 2. On pisze:

  Za zasługi , które są pod czapką niewidką..czas odkryć i sprawdzić…Tak poważnie ,nie ma czapki , nie ma zasług..żenada..

  1
  0
 3. Gmina pisze:

  ON- popieram

  1
  0
 4. po pisze:

  Pani Janeczko proszę się nie przejmować tym co piszą i robić swoje . A my wiemy że robi pani to dobrze

  0
  0
  • On pisze:

   My nie wiemy a wy wiecie………..aaaa co robi dobrze??… Pani jest osobą publiczną ,więc nie widzę powodu trzymać tych zasług pod tą czapką…i pisać niepoważnych komentarzy..

   1
   0
 5. Toja pisze:

  Czyli krecia robota wre!!!!

  0
  0
  • Ona pisze:

   Anoo trwa …osiągnięć nie widać…i nie będzie …..bo ich nie ma !!!!

   1
   0
   • Sławomir pisze:

    A wy, co tak krytykujecie, no to jakie wy osiągnięcia macie, oprócz ujadania, no jakie?

    0
    0
    • Ona pisze:

     To nie nas tu oceniają , tylko radnych ..więc chcemy zobaczyć te osiągnięcia ..skoro są tak wysokie oceny. Nie krzycz „Sławomir” ….My ludźmi jesteśmy ,więc nie ujadamy..tylko pytamy..My w tej Gminie mieszkamy,więc chcemy wiedzieć ..ot i tyle..

     0
     0
 6. Sławomir pisze:

  Tak ? A mnie się wydaje, że to sfrustrowani Radni tych wpisów dokonują. Tu nie chodzi o jakieś dokonania na miarę odkrycia Ameryki, ot tak w jakichś prostych sprawach ludziom pomagać jak mają problemy, A co do meritum, to tam nikt nie ma żadnych dokonań, to jest zabawa, a który radny zmobilizuje do głosowania największą ilość znajomych, sąsiadów, czy też rodziny, to jest to w pewnym sensie promocja Gminy Starcza, bo ci ludzie chcąc, nie chcąc wchodzą na to FORUM, i czytają o wielu innych sprawach Gminy Starcza, i o to właśnie chodzi, nikt sobie sam nie nabija głosów, bo to jest niemożliwe, pozdrawiam.

  0
  0
  • Ona pisze:

   Zabawa mówisz ..tak wszyscy się bawią…..bo mają za co….Śmieszne to czy smutne, nie wiem ,wszystko zależy od interpretacji .

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *