bezchmurnie
13°
piątek
Oceń radnego: Jerzy Klyta najgorszy!
15 kwietnia 2018 r. | 18:02
5
Reklama

249 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Starcza. Najlepsza okazała się Beata Wawrzków, najsłabszym był Jerzy Klyta.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Starcza. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Jerzy Klyta najgorszy!”

 1. On pisze:

  Dziwne to , może Pan spojrzeć na te oceny i wyjaśnić ? To jakaś gra ?? czy uczciwa zabawa….Ja widzę,że inna osoba ma więcej, wygrywa zaś ktoś inny.

  3
  2
 2. On pisze:

  Cisza , odpowiedzi brak , szkoda ….ponieważ strona traci wiarygodność………………

  2
  3
 3. r pisze:

  Szanowny On,
  nie masz racji. Beata Wawrzków miała najwyższą średnią z ocen.

  pzdr
  PG

  5
  1
  • On pisze:

   Witam . Być może i nie mam racji ,niemniej śledząc oddane głosy i ich wysokość to Miglus miała najwyższą oddaną . Nie wiem jak to powinno być odczytywane..może nie potrafię czytać…..hmm analfabetą jestem.. Pozdrawiam .

   1
   3
  • On pisze:

   Dodam jeszcze,że jest mi to obojętne ,która z Pań jest “lepsza” …jednak lubię jasność i tym się kieruje przy zadaniu tych pytań.

   2
   3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *