zachmurzenie małe
14°
12°
środa
Oceń radnego: Jerzy Klyta najgorszy!
15 kwietnia 2018 r. | 18:02
5
Reklama

249 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Starcza. Najlepsza okazała się Beata Wawrzków, najsłabszym był Jerzy Klyta.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Starcza. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.



5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Jerzy Klyta najgorszy!”

 1. On pisze:

  Dziwne to , może Pan spojrzeć na te oceny i wyjaśnić ? To jakaś gra ?? czy uczciwa zabawa….Ja widzę,że inna osoba ma więcej, wygrywa zaś ktoś inny.

  3
  2
 2. On pisze:

  Cisza , odpowiedzi brak , szkoda ….ponieważ strona traci wiarygodność………………

  2
  3
 3. r pisze:

  Szanowny On,
  nie masz racji. Beata Wawrzków miała najwyższą średnią z ocen.

  pzdr
  PG

  5
  1
  • On pisze:

   Witam . Być może i nie mam racji ,niemniej śledząc oddane głosy i ich wysokość to Miglus miała najwyższą oddaną . Nie wiem jak to powinno być odczytywane..może nie potrafię czytać…..hmm analfabetą jestem.. Pozdrawiam .

   1
   3
  • On pisze:

   Dodam jeszcze,że jest mi to obojętne ,która z Pań jest “lepsza” …jednak lubię jasność i tym się kieruje przy zadaniu tych pytań.

   2
   3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *