zachmurzenie duże
wtorek
Oceń radnego: Krzysztof Musik najgorszy!
28 stycznia 2018 r. | 18:00
5
Reklama

380 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Starcza. najlepszym okazała się Janina Miglus, najsłabszym był Krzysztof Musik.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Starcza. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Krzysztof Musik najgorszy!”

 1. obserwator pisze:

  Proponuję zakończyć taki sposób rankingowania radnych. Jest daleki od prawdy/rzeczywistości.

  0
  0
 2. on pisze:

  Więc jak to jest ? Pani Dukat ma więcej , jeszcze Pan Walentek i Miglus znów wygrała? Może Pan to wytłumaczy ? Ten ranking to jakieś nieporozumienie……………….

  0
  0
 3. Sławomir pisze:

  Ale nie ma przymusu uczestniczenia w tej zabawie, po prostu nie klikacie na tą stronę, i po problemie, a jeżeli chodzi o liczbę oddanych głosów na poszczególne osoby, to głosowanie trwa do godziny 23.59. w niedzielę, i wtedy proszę zerknąć kto prowadzi. Już pisałem nie ma takiej opcji żeby ktoś na siebie głosował, po prostu nie ma, ile może mieć radny tych nośników medialnych w domu ? No ile ? Prawdą jest też, że wszystko zależy ilu ktoś sobie zjednał i zmobilizował swoich sympatyków, i na tym ta zabawa polega, bo to też jest promocja gminy, wiadomo że nie jest tak, że ktoś wydoi krowę i leci na złamanie karku do komputera żeby zagłosować, nie, wiecie jak jest w INTERWIZJI ? Tam się głosuje na swojego kandydata i nic w tym zdrożnego. Zazdrościcie ? No to obdzwońcie swoich sympatyków, kolegów, sąsiadów i znajomych, poproście żeby na was głosowali, to zobaczymy ilu ich macie, ilu ludzi was lubi, bo głosuje się na kogoś kogo się lubi, nie trzeba niczego heroicznego dokonywać, bo co tam na Starczy można co tydzień dokonać ? A więc do roboty, mobilizować swoich zwolenników, a nie opluwać kogoś kto jest powszechnie lubiany w swoim środowisku bo obrażacie w ten sposób głosujących na daną osobę, a za co, a dlaczego? Co wam ci ludzie zrobili, tyko tyle że na waszych ulubieńców nie zagłosowali?

  0
  0
  • obserwator pisze:

   Słabe, Mimo, że bardzo długie.

   1
   0
  • On pisze:

   Nic nie rozumiesz ….ale cóż ja nie będę tego tłumaczyć . Tylko powiem jedno …tu nie chodzi o zazdrość i inne te niby mądre wywody…że nie wspomnę o opluwaniu ….. obdzwanianiu znajomych…o czym to świadczy ? weź to Sławomir po rozwagę …ech….

   1
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *