zachmurzenie duże
24°
22°
sobota
Oceń radnego: Liszczyk najgorsza!
14 października 2018 r. | 17:39
5
Reklama

416 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Starcza. Najlepszy okazał się Przemysław Krzyczmanik, najsłabszym była Agnieszka Liszczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Starcza. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Liszczyk najgorsza!”

 1. obserwator pisze:

  Ale lubi być radną. Zwłaszcza, że nie ma konkurencji.

  7
  1
  • Obserwator pisze:

   Jako obserwator Gminy STARCZA sugeruję aby władze gminne nadal się tak realizowały jak do tej pory. Cieszę się bardzo, że nie powstał w Gminie Starcza plan zagospodarowania przestrzennego bo wiele mieszkańców skorzystało i swe grunty niskiej klasy podzieliła na działki budowlane – rekreacyjne i wiele jeszcze może podzielić, co przy planie byłoby niemożliwe. Plan się realizuje wg potrzeb np. przy pasie drogowym na bieżąco.
   Podsumowując, uważam, że Radni i Wójt tej kadencji byli dobrymi gospodarzami. Skutecznie pozbyli się firmy, która gromadziła materiały niewiadomego pochodzenia w byłym SKR. Nie powstała żadna inwestycja szkodliwa, mimo plotkom było to przecież w ich gestii.
   Gmina Starcza na bieżąco usuwa awarie, wybudowała nowe ujęcie wody. Możemy być dumni, ponieważ gminy ościenne nam zazdroszczą, że w najmniejszej gminie tyle km wodociągu i kanalizacji i oczyszczalnia ścieków i dwa ujęcia wody, a dzięki wsparciu Radnego Powiatowego w prawie każdej miejscowości gminnej chodniki z dogodnymi wjazdami na posesję, chodniki nie są równe bo właściciele musieliby przebudować wjazdy.
   Gmina Starcza utrzymała placówkę pocztową, jest biblioteka gminna, przedszkole, szkoła punkt apteczny, market DINO i mniejsze, sklepiki prywatne. Bank, trzy jednostki OSP, klub sportowy. Wiele placów zabaw, (które powstały po konsultacjach sołeckich, wg potrzeb).
   Mimo niskich podatków Gmina Starcza dobrze się gospodarzy, zabiega o fundusze gdzie tylko jest to możliwe.
   Kuleje trochę komunikacja, ponieważ w PKS Częstochowskim są problemy. Mamy prywatnego przewoźnika, a liczymy, że wszystko powróci do normy.
   Najbardziej roszczeniowi są Ci mieszkańcy, którzy nie przychodzą na zebrania sołeckie, nie zgłaszają nikomu swoich potrzeb i nie dzielą się swoimi pomysłami na rozwój gminy.

   12
   13
   • uff pisze:

    Obserwator,co za żenada,przecież zyjemy w XXL wieku,a Twoje argumenty sprowadzają sie do komuny,weż zamknij pocztę,bibliotekę i resztę i wyjedz z tąd…….

    1
    0
  • R. G pisze:

   A czy to wina radnego że nie ma kontrkandydata. Każdy pełnoletni mieszkaniec mógł wystartować. Pozdrowienia dla wszystkich mieszkańców tej małej, a jakże pięknej gminy.

   10
   2
 2. Sławomir pisze:

  Wójt nie jest taki zły jak go malują, ja nie jestem zwolennikiem PSL, ale wójt to swój chłop, a kogo innego widzicie ? Jest sprawdzony, porządne chłopisko ! Chcecie nowego co wam połowę gminy wysprzeda ?

  8
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *