zachmurzenie duże
-5°
-7°
wtorek
Oceń radnego: Maryla Wawrzyńczak najgorsza!
26 listopada 2017 r. | 12:11
6
Reklama

290 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Starcza. Najlepszym okazała się Małgorzata Dukat, najsłabszym była Maryla Wawrzyńczak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Starcza. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Maryla Wawrzyńczak najgorsza!”

 1. Wyborca pisze:

  Zasłużyła

  0
  0
 2. Ona pisze:

  Do Wyborca i Pracownik….To niesprawiedliwe !!!!
  Jak można w ten sposób ubliżać ?? Pomaga wszystkim , nie brzydzi się starszych ludzi…To Ona robi zastrzyki w całej Gminie !!! Szkoda, że nie podpisaliście się swoimi nazwiskami , brakło odwagi ??

  0
  0
  • Aga pisze:

   Tutaj nie ocenia się jej jako pielęgniarki środowiskowej ale jako radnej……Tytuł wyraźnie mówi “Oceń radnego”. Co zrobiła “wszystkim” mieszkańcom ? Przykłady ?
   Jaki jest jej głos w obniżenie cen wody , ścieków, podatków……czy tańszego pochówku na cmentarzu już chyba nie parafialnym….czy widzieliście jednego radnego , czyszczącego pomazane przystanki autobusowe ?

   0
   0
   • Ona pisze:

    Proszę więc opisać innych radnych i ich zasługi . Jakoś nie widzę ..nie czytam o ich dokonaniach. To farsa , głosują rodziny i znajomi..więc tu jakby nie widzę powodu do zachwytu.

    0
    0
 3. rum pisze:

  A przepraszam a co to znaczy tuba????

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *