zachmurzenie małe
15°
10°
czwartek
Oceń radnego: Przemysław Krzyczmanik najgorszy!
18 marca 2018 r. | 11:35
3
Reklama

391 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Starcza. najlepszym okazała się Janina Miglus, najsłabszym był Przemysław Krzyczmanik.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Starcza. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Przemysław Krzyczmanik najgorszy!”

 1. Antoni pisze:

  Dziwne, że za każdym razem wygrywa p.Miglus…Aż tak duże poparcie ma? A czym ona sobie zasłużyła? Nie robiąc nic?

  5
  0
  • Oni pisze:

   Tu nie ma co pisać komentarzy ,to woda na młyn. Swoją drogą kto jest najlepszy we wszystkim .tzn,że nie jest dobry w niczym.. ot taki mały szczegół…

   4
   0
 2. aga pisze:

  Panie Krzyczmanik może wziąłby się Pan do roboty i zrobił cokolwiek dla mieszkańców zamiast pisać głupie komentarze i dłubać w nosie podczas sesji,,,,

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *