zachmurzenie duże
-1°
-4°
piątek
Oceń radnego: Sirek ponownie najgorszy!
14 lipca 2019 r. | 09:48
2
Reklama

254 głosy oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Starcza. Najlepsza okazała się Małgorzata Dukat, najsłabszy był Zbigniew Sirek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Starcza. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Sirek ponownie najgorszy!”

 1. furry pisze:

  ty psi fryzjer a u ciebie znowu niedziela kończy się o 9;48, widać Sirek tak dopiekł wójtowi że ten podobno wykupił mu bycie najgorszym co najmniej do końca lipca, Sirek tak trzymaj !

  8
  3
 2. komentator pisze:

  Przecież już od dawna widać, że ta ankieta przejadła się. Badziew.

  9
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *