zachmurzenie duże
11°
wtorek
Oceń radnego: Wójt Wiesław Szymczyk najgorszy!
25 marca 2018 r. | 17:28
2
Reklama

694 głosy oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Starcza. najlepszym okazała się Małgorzata Dukat, najsłabszym był Wójt Wiesław Szymczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Starcza. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Wiesław Szymczyk najgorszy!”

 1. Wiesław pisze:

  Ale dlaczego? Przecież ja jestem taki fajny!

  1
  0
 2. awix pisze:

  dobre ,bo wszystkie Wieśki fajne chłopaki są ,tylko jakbyś już dał nam odpocząć od Siebie, to byłbyś Wójcie jeszcze fajniejszy

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *