zachmurzenie duże
25°
23°
sobota
Oceń radnego: Wójt Wiesław Szymczyk najgorszy!
13 sierpnia 2017 r. | 18:32
1
Reklama

645 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Starcza. Najlepsza okazała się Janina Miglus, najsłabszym był Wójt Wiesław Szymczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Starcza. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Wójt Wiesław Szymczyk najgorszy!”

  1. 1a pisze:

    Przecież to jedna klika, i że radna nie zleciła swoim “klikaczom” żeby ci nabili trochę punktów również wójtowi?? Brak taktu…

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *