zachmurzenie umiarkowane
23°
21°
czwartek
Oceń radnego: Wójt Wiesław Szymczyk najlepszy, Janina Miglus najgorsza!
12 marca 2017 r. | 16:38
2
Reklama

277 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Starcza. Najlepszy okazał się Wójt Wiesław Szymczyk, najsłabszym radnym była Janina Miglus.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Starcza. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Wiesław Szymczyk najlepszy, Janina Miglus najgorsza!”

 1. Bvbvbn pisze:

  Po uj to ?

  0
  0
 2. Mieszkanka pisze:

  Miglus ma 2.64, zaszczytne drugie miejsce.
  Liszczyk ma 1.00. I nie jest najgorsza. Najgorsza jest Miglus, mająca wyższą średnią niż wójt.

  Bananowa republika…

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *