bezchmurnie
15°
niedziela
Oceń radnego: Wójt Wiesław Szymczyk najlepszy!
31 marca 2019 r. | 10:38
9
Reklama

527 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Starcza. Najlepszy okazał się Wójt Wiesław Szymczyk, najsłabszym była Agnieszka Liszczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Starcza. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.9 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Wiesław Szymczyk najlepszy!”

 1. furry pisze:

  ,,Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). ,, to jakim cudem wyniki są znane o godzinie 10;38 w niedzielę , wójt kupił redaktorowi wehikuł czasu czy mieli może objawienie że nic się nie zmieni od rana do północy ?
  Jaki redaktor taki ranking

  42
  4
 2. obserwator pisze:

  Ta ankieta od dawna jest wątpliwa/lipna.

  58
  5
 3. Rodzina pisze:

  Wiwat gmina. Wiwat radni. Wiwat wójt! Mieszkanie w ośrodku znów dostaje obcy ale Rodzina!!!

  30
  13
 4. komentator pisze:

  Badziewiana ankieta.

  43
  1
 5. Mieszkaniec pisze:

  Szanowny Panie redaktorze czy pan jest nastramadusem, że wie Pan jaki wynik będzie ankiety i kto wygra a kto najgorszy na kilka godzin przed zakończeniem głosowania czy ma Pan może pokrewieństwo z Putinem ktury wie kto wygra wybory na 5 lat do przodu parodia jest Pan żałosny

  7
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *