pochmurnie
25°
20°
poniedziałek
Oceń radnego: Zbigniew Sirek najgorszy!
30 sierpnia 2020 r. | 09:19
1
Reklama

591 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Starcza. Najlepsza okazała się Maryla Wawrzyńczak, najsłabszy był Zbigniew Sirek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania . Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Starcza . Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Zbigniew Sirek najgorszy!”

 1. marepa pisze:

  Witam,

  bardzo mile bym widziała gdyby w analizie i ogłoszeniu wyniku głosowania znajdowały się dane jaki okres on obejmuje. Nie powinno się ogłaszać wyników o godz. 9:19 jeżeli głosowanie trwa do 23:59. I w przypadku ostatniego tygodnia ten werdykt się nie zgadza. Chyba że dane dotyczą innego okresu. Tudzież proszę o zamieszczenie tej informacji w zmiance.
  Dziękuję.
  Marepa.

  45
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.