zachmurzenie umiarkowane
10°
niedziela
Oceń radnego: Zbigniew Sirek najgorszy
08 listopada 2020 r. | 12:09
2
Reklama

2117 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Starcza. Najlepsza okazała się Danuta Szyja, najsłabszy był Zbigniew Sirek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania . Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Starcza . Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Zbigniew Sirek najgorszy”

 1. BABEL pisze:

  oceny na wszystkich ,,gazetach,, tego ,,reaktora,, są w tym samym stylu, ofiarę określa płatnik lub poziom skonfliktowania z daną osobą.ŻENADA

  16
  1
 2. BABEL pisze:

  przed moim wpisem był wpis użytkownika ,,fury,, który bardzo ładnie wywróżył że jak teraz Sirek to za tydzień będzie Kamiński i napisał że propagandę to też trzeba tworzyć z głową a ,,redaktor,, szybciutko usunął ten wpis,
  ŻENADA……WSTYD………BURACTWO PROPAGANDOWE ……………a nie rzetelna praca dziennikarska

  13
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.