słabe opady deszczu
24°
22°
środa
Oceń radnego: Zdzisław Walentek ponownie najgorszy!
10 czerwca 2018 r. | 11:17
2
Reklama

395 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Starcza. Najlepszy okazał się Wójt Wiesław Szymczyk, najsłabszym był Zdzisław Walentek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Starcza. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Zdzisław Walentek ponownie najgorszy!”

 1. Ona pisze:

  Naprawę jest mi to obojętne, ale proszę czytającym nie robić wody z mózgu . To jest żenujące !!!!

  3
  1
 2. jace pisze:

  gosc nic nie robi po co mu rada ???? dla pensji !!!!!!!!!!!!!!!!!

  5
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *