zachmurzenie małe
15°
10°
czwartek
Opłaty za wywóz odpadów komunalnych bez zmian!
05 stycznia 2017 r. | 13:54
1
Reklama

Urząd Gminy w Starczy informuje, że wysokość opłaty za wywóz odpadów komunalnych w 2017 r. nie uległa zmianie.

Wpłaty należy dokonywać kwartalnie, w zadeklarowanej wysokości, bez wezwania, w kasie Urzędu Gminy w Starczy lub przelewem na konto: Międzypowiatowy Bank Spółdzielczy Myszków nr 14 8279 0000 0100 2479 2001 0122

w terminach:
1. za I kwartał (styczeń-marzec) do 31 stycznia danego roku
2. za II kwartał (kwiecień-czerwiec) do 30 kwietnia danego roku
3. za III kwartał (lipiec-wrzesień) do 31 lipca danego roku
4. za IV kwartał (październik-grudzień) do 31 października danego roku

Wszelkie zmiany dotyczące zamieszkania (liczba osób) na danej nieruchomości winne być zgłaszane w terminie 14 dni od zaistnienia zmiany, poprzez złożenie korekty deklaracji.

Istotny jest fakt zamieszkania, a nie zameldowania na danej nieruchomości.

Odpady budowlane i rozbiórkowe, przeterminowane leki i chemikalia, baterie i akumulatory, sprzęt elektryczny i elektroniczny, opony z samochodów osobowych, inne odpady niebezpieczne, odpady wielkogabarytowe (poza wyznaczonym terminem odbioru przez firmę) należy dostarczyć we własnym zakresie do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) znajdującego się przy Gminnej Oczyszczalni Ścieków w Rudniku Małym.

PSZOK czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00 oraz w każdą pierwszą sobotę miesiąca w godz. 8.00-12.00.

W przypadku zapotrzebowania na większą ilość worków na odpady segregowane prosimy o zgłaszanie się do Urzędu Gminy celem ich pobrania. /UG Starcza/Jedna odpowiedź do “Opłaty za wywóz odpadów komunalnych bez zmian!”

  1. Piłkarz pisze:

    Czemu ich nie chcą obniżyć?

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *