pochmurnie
25°
20°
poniedziałek
KM PSP w Częstochowie
OSP Starcza w KSRG przez kolejnych 5 lat
21 czerwca 2021 r. | 11:19
1
Reklama

Podczas ostatniego walnego zebrania w Ochotniczej Straży Pożarnej w Starczy, Komendant Miejski PSP w Częstochowie bryg. Marek Radosz oraz Zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Częstochowie mł.bryg. Paweł Froch wręczyli na ręce Komendanta Gminnego Krzysztofa Musika oraz Wójta Wiesława Szymczyka decyzji Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Andrzeja Bartkowiaka o przedłużeniu członkostwa jednostki w Krajowym Systemie Ratowniczo Gaśniczym na okres kolejnych 5 lat.

Gratulacje.Jedna odpowiedź do “OSP Starcza w KSRG przez kolejnych 5 lat”

  1. OSP SYATCZA pisze:

    Jeżeli coś piszesz do pisz to co jest zgodne z prawdą w przeciwnym razie usuń ten wpis

    1
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.