zachmurzenie umiarkowane
17°
14°
środa
Placówka Poczty Polskiej powinna już działać normalnie – interwencja wójta
14 czerwca 2024 r. | 10:57
0
Reklama

Wójt Gminy Starcza Przemysław Krzyczmanik poinformował, że nie powinno być już utrudnień z funkcjonowaniem placówki Poczty Polskiej na terenie gminy Starcza. Przynajmniej takie zapewnienie otrzymał od Zastępcy Dyrektora Regionu Sieci w Katowicach.

"W miesiącu kwietniu br. występowały chwilowe utrudnienia w obszarze oddawczym spowodowane dużą ilością absencji chorobowych pracowników służby doręczeń, jednakże na chwilę obecną sytuacja uległa znacznej poprawie.

Zapewniamy, że Region Sieci Katowice podejmie wszelkie niezbędne działania, aby zapewnić ciągłość operacyjną w tym obszarze".

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *