zachmurzenie małe
wtorek
Po gminie Starcza bez biletu
30 grudnia 2020 r. | 10:00
3
Reklama

Wójt Gminy Starcza Wiesław Szymczyk wprowadził na terenie gminy Starcza od 1 stycznia 2021 roku do 31 grudnia 2021 roku bezpłatną komunikację w gminnych przewozach pasażerskich o charakterze użyteczności publicznej.

Oznacza to, że na terenie gminy mieszkańcy będą mogli jeździć bez konieczności kupowania biletu.

Zarządzenie Wójta wejdzie w życie 1 stycznia 2021 roku. Szczegóły znajdują się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Po gminie Starcza bez biletu”

 1. Wiesław Paleta pisze:

  Zaje*iście!

  7
  1
  • INSPEKTOR pisze:

   Przecież to mieszkańcy zapłacą za darmową komunikację po gminie , jeśli nadal uważacie że nie to zobaczycie ze podatki od nieruchomości pójdą w górę .
   Wcześniej pieniędzy nie było dla PKs a tu teraz taki prezent na cały rok.

   15
   5
 2. Mieszkanka pisze:

  No tak są osoby które potrzebują tego dojazdu myśle ze to super pomysł , a druga kwestia nadmiernie przypominać nie trzeba ze komunikacja była płatna dzieci które dojeżdżały do szkoły na teren gminy musiały wykupować bilety do szkoły a teraz maja je za darmo . Nie przesadzajcie wszystko drożeje państwo musi na czymś zarobić wielu dostaje świadczenia musza jakoś zarobić .

  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.