bezchmurnie
16°
14°
poniedziałek
Pokaz chamstwa Zdzisława Walentka
29 grudnia 2017 r. | 10:00
19
Reklama

Radny Zdzisław Walentek dał popis niezwykłego chamstwa na ostatniej sesji Rady Gminy Starcza. Walentek miał do mnie pretensje, że opublikowałem jego oświadczenie majątkowe. Przypomniał mu się stan wojenny, jak dwóch SB-ków chciało go chyba zwerbować do współpracy. Dzielni Walentek wtedy się nie bał, teraz też się nie boi.

Wideo z tego zajścia znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Radny Zdzisław Walentek nie wytrzymał!

Publié par Gmina Starcza sur vendredi 29 décembre 2017

 (aby usłyszeć dźwięk, należy po prawej na dole włączyć głośnik)19 odpowiedzi na “Pokaz chamstwa Zdzisława Walentka”

 1. xD pisze:

  A to smyk

  0
  0
 2. Wyborca pisze:

  może warto złożyć mandat?

  1
  0
 3. Janusz Szymański pisze:

  Facet się zbłaźnił. Chyba czas wnuki wychowywać a nie zajmować się poważnymi sprawami!

  0
  0
 4. obserwator pisze:

  Pokazał swoim wyborcom jaki prezentuje poziom.

  1
  0
 5. Gmina pisze:

  Poziom to prezentuje ten kto to nagrywa…poziom 0…..

  1
  0
  • Janusz Szymański pisze:

   Bo patrzy wam na ręce i prezentuje takie chamstwo radnego zarejestrowane na wideo?

   0
   1
  • Wa pisze:

   Ty Gmina a dla mnie to radny Walentego najprawdopodobniej czysty hamek . Nie przystoi takie zachowanie reprezentatowi gminy. A ten co zakrywał kamerę to taki sam robić tylko dla swoich interesów

   1
   1
 6. On pisze:

  Nie znamy przebiegu całej rozmowy ,więc trudno tu oceniać.Szkoda,że radni nie bronią swojego kolegi.

  1
  0
  • zdzicho3314 pisze:

   Ja mam całe nagranie, które pan pseudo dziennikarz nie pokazał .Nie byłem nigdy werbowany do SB nie należałem do pzpr-u to co sugeruje pseudo dziennikarz nie bylem nigdy karany nie miałem nigdy spraw sądowych,nie dotyczy [. pseudo dziennikarza.],Moje oświadczenia majątkowe są publikowane co roku tylko nie ze ja jako jeden przeznaczam w zależności od80/90;procent moich diet na cele charytatywne tego pseudo dziennikarz tego nie widzi

   1
   0
   • Wyborca pisze:

    zdzichu po co ci to wszystko? masz już wnuki? siedź na emeryturze i tak jako radny nic nie robisz. przekazujesz 90 procent swoich diet? to pokaż na to faktury, ja gdybym był radnym przekazywałbym 100 procent swoich diet na cele społeczne. ty to albo przepijasz, albo przejadasz. na lekarza nie wydajesz bo już pewnie za późno

    1
    0
 7. krzysia pisze:

  Proszę Państwa, to bardzo przykre patrzeć, jak dajecie sobą manipulować… wystarczy wyciąć kilkanaście odpowiednich sekund rozmowy i je upublicznić abyście pozwolili wcisnąć sobie wszelkie brednie. Pokuszę się nawet o nazwanie tego głupotą, bo przecież jak inaczej patrzeć na zamykanie się na rzeczywistość i przyjmowanie jedynie wybranego fragmentu? Szanowny Pan Redaktor chyba jednak źle wywnioskował o powodzie chwilowego uniesienia Pana Radnego. Z tego co pamiętam nie chodziło o opublikowane oświadczenie majątkowe a raczej o komentarz Pana Redaktora traktujący o tym, że “pan się przyjrzy” panu Radnemu. Moim skromnym zdaniem było to nie tylko nietaktowne ale i brzmiało niczym groźba. Ogólnie odnoszę wrażenie, że Pan Redaktor stronę tę prowadzi raczej ku swojej uciesze niż dla informacji mieszkańców Gminy.

  1
  0
  • Wyborca pisze:

   Krzysia to nie zmienia faktu, za ten gość zachowal się niegodnie i powinien złożyć mandat. Ten film widziało już połowę naszej gminy. Wstyd

   1
   0
 8. awix pisze:

  Krzysiu nie zamykamy oczu na rzeczywistość,zgadzam się z Tobą że redaktor jest dobrym manipulantem,tylko że niestety nasi radni orłami nie są,sami się wystawiają na odstrzał. Wszystkie te historie z ujawnieniem pracujących
  emerytów w gminie,z oświadczeniami majątkowymi,z ,,zapominaniem,, przez władze gminy dzieleniem się ważnymi wiadomościami z mieszkańcami (wytwórnia nawozów,maszty antenowe) są sprawami o których mieszkańcy mają prawo wiedzieć.Jeżeli ktoś jest transparentny wobec mnie to nie muszę szukać gdzie indziej żródeł wiadomości,ja osobiście w wypowiedzi radnego Walentka jakiegoś szczególnego chamstwa nie widzę,tylko że oświadczenie jego jest dokumentem jawnym i można je publikować więc tutaj niema o co się unosić.Natomiast gdyby ktoś mi rzucał teksty że mi się przyjrzy to chyba bym mu uszkodził aparat wzrokowy.NIESTETY ale ta strona na razie jest dla nas najlepszym żródłem wiadomości na temat gminy a jest to wina Wójta i radnych,na stronie gminnej nie widzę takiej ilości bieżących wiadomości i pola dla naszych opinii i dyskusji.Rada i Wójt muszą zrozumieć że gmina to nie ich prywatny grajdoł a redaktor świetnie to wykorzystuje

  0
  0
 9. obserwator pisze:

  Redaktor jest po to, by informować o ważnych sprawach, często niewygodnych dla władzy.

  0
  1
 10. Miastowa pisze:

  Panie redaktorze przesadził pan . A co do majątku to przecież pan Zdzisław tego nie ukradł uczciwie zarobił robisz pan szoł i tak wyszukujesz kto ile ma

  1
  0
 11. Wojtek pisze:

  BRAWO ale mu Radny powiedział!
  BRAWO trzeba tępić ten portal PISowski!

  1
  0
  • obserwator pisze:

   Trzeba tępić bezmózgów.

   1
   0
  • Mieszkaniec pisze:

   Gdzie tu masz logo PiSu? Nie ma niczego lepszego z newsami. Jak taki cwaniak jesteś, to zrób swój portal i poświęć swój czas. Ciekawe, czy będzie Ci się opłacać taki biznes.

   Ogólnie radni w Starczy to osoby z przypadku, nie nadające się na takie funkcje. Może dzięki tej stronie w kolejnych wyborach, będziemy mieć nowych radnych. Teraz mamy radnych bezradnych, co na paluszki i kawę przychodzą.

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *