zachmurzenie duże
25°
23°
sobota
Pomóż druhom OSP wygrać samochód strażacki. W niedzielę 12 lipca idź na wybory!
08 lipca 2020 r. | 10:31
0
Reklama

Frekwencja wyborcza podczas pierwszej tury należała do najwyższych w powiecie częstochowskim. Nieco ponad 100 głosów więcej i gmina Starcza miałaby najwyższą frekwencję w województwie śląskim, dzięki czemu wygrałaby pieniądze na samochód strażacki dla druhów OSP z gminy Starcza. W pierwszej turze nie udało się, ale może udać się w najbliższą niedzielę, podczas drugiej tury wyborów prezydenckich. To od mieszkańców zależy, czy druhowie z OSP otrzymają fundusze na nowy samochód, co z pewnością wpłynie na bezpieczeństwo mieszkańców całej gminy.

Pomóż strażakom wygrać wóz. W niedzielę 12 lipca nie siedź w domu, idź na wybory!

Głosować możecie na któregoś z dwóch kandydatów: Andrzeja Dudę lub Rafała Trzaskowskiego. W całej gminie są cztery obwodowe komisje wyborcze:
Gminna Placówka Wsparcia Dziennego w Starczy, ul. Szkolna 1, 42-261 Starcza,
Świetlica Wiejska, ul. Sportowa 7, 42-261 Starcza,
Świetlica Wiejska, Własna ul. Stawowa 1, 42-261 Starcza,
Remiza OSP, Rudnik Mały ul. Śląska 50, 42-261 Starcza.

Głosować możecie od godz. 7:00 do godz. 21:00. Liczy się każdy głos!

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *