słabe opady deszczu
24°
22°
środa
UG Konopiska
Powiatowe Obchody Dnia Strażaka – wideo
28 maja 2017 r. | 13:02
0
Reklama

W ubiegły weekend w Konopiskach odbył się Powiatowe Obchody Dnia Strażaka, w którym udział wzięły jednostki z całego powiatu częstochowskiego, w tym Prezes oraz Komendant oddziału gminnego ZOSP RP w Starczy wraz z pocztem sztandarowym OSP w Łyścu. Podczas uroczystości druh Jan Przezdzing został wyróżniony najwyższym odznaczeniem - Złotym Medalem Związku OSP RP.

Relację z tego wydarzenia przedstawiła częstochowska telewizja kablowa - TV Orion.

Możecie ją znaleźć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 

Powiatowe święto straży

Ochotnicze straże z terenu powiatu częstochowskiego obchodziły swoje święto.

Posted by Telewizja Orion w Częstochowie on Saturday, May 27, 2017

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *